OMOMOM.PL

Z miłości 
do pszczół


Nasze miody i wosk zawdzięczamy naszym przyjaciółkom – pszczołom z naszych wędrownych pasiek, których lokalizacja zmienia się sezonowo. Trzymamy je obecnie kilka kilometrów od naszych miejsc zamieszkania w północnej części Poznania – w lasach klina zieleni (w okolicach jeziora Strzeszyn, tu mnóstwo sadów rodzinnych ogrodów działkowych, akacji i lip) oraz w Złotnikach (w pobliżu pól i lasów).
  W obu przypadkach współpracujemy blisko z Poznańską Akademią Rolniczą. Dzięki współpracy z uczelnią wiemy kiedy pryskają i czym a oni wiedzą jak dbać i o rzepak i o pszczoły.
Łączymy tradycję z nowoczesnością. Prowadzimy naszą pasiekę, używając nowoczesnych zdobyczy technologicznych. Nie wzbogacamy jednak miodu, nie podgrzewamy go, nie napowietrzamy ani nie mieszamy. Trafia na Wasz stół w pierwotnej postaci. Dlatego też jest tak dobry i cieszy się dużym uznaniem. Nasze pszczoły otaczamy należytą troską i fachową opieką.

Dzięki doświadczeniu gromadzonemu od ponad 70. lat dbamy o nie z szacunkiem, stale rozszerzając zakres wiedzy na temat ich życia i zdrowia, przede wszystkim poprzez bliski z nimi kontakt. Czujemy, jak bardzo jesteśmy powiązani z pszczołami naturalnym kołem życia. Stąd miód dla nas nie oznacza tylko zdrowia i smaku, ale również źródło głębokiej refleksji nad obfitością, czego ślady możesz odnaleźć choćby w miodowej linii prezentowej Omomom.

To jak, gotowi na zdrowe i słodkie zakupy? Chodźcie z nami!

Zadzwoń

parallax background
MIÓD TO NASZA PASJA

Doświadczenie zdobywane od 70 lat!


Poznaj naszą pasiekę

honey-pic9honey-pic10